Otel Transfer

Otel Transfer

Deneyimli personeli ve güvenli ve yeni araçlarıyla alışmış olduğunuz konfor ve ayrıcalık, lüks araç ihtiyaçlarınızda da aynı kalitede ve size bir telefon kadar yakın...


Fuar, konferans, toplantı ve özel davetlerinizde veya çok değer verdiğiniz konuklarınız için, ihtiyaç duyacağınız şoförlü lüks araç konforunu artık KAYA TRAVEL sağlayabilirsiniz. Lisan bilen, iyi eğitim görmüş şoförlerle Kuşadası´daki lüks araç hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0 539 418 02 56 numaralı telefondan KAYA TRAVEL´e ulaşabilirsiniz.


Şoförlü Araç Kiralama

Şehiriçi, bir şehirden diğer bir şehre, otelden havaalanına, tren istasyonuna veya rıhtıma transfer hizmetleri, yabancı dil bilen şoförlerimizle çevre gezileri...


Transfer Hizmetleri

Sizi ya da misafirlerinizi ineceğiniz havaalanı, tren istasyonu ya da rıhtımdan alıp, otele ya da şehir içi, şehir dışı istediğiniz herhangi bir noktaya taşıyoruz.


Şehir Turları - Rehberlik Hizmetleri

KAYA TRAVEL Şoförlü araç kiralama servisimiz misafirlerinize toplantılarına, gün içinde veya akşam randevularına konforlu bir şekilde ve tam vaktinde gidebilmeleri için, ingilizce bilen tecrübeli dinamik şoförlerimiz eşliğinde vip veya sedan Sosyal Medyadan SUV jeep araçlara kadar geniş seçenekler sunuyoruz.


Gruplar için büyük boy Sosyal Medyaın kiralamalarında şoförümüz ile beraber özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile iletişimizi sağlamak için bulunuyorlar.


KAYA TRAVEL Vip Araç Kiralama Servisi

Bir telefonunuzla sizi ya da misafirlerinizi ineceğiniz havalimanından alıp otelinize ya da şehir içinde istediğiniz bir noktaya bırakabiliriz. Dilerseniz bulunduğunuz süre içerisinde tüm gezi ve ziyaretlerinizde taşıma hizmeti vermeye devam edebiliriz. Ayrıca farklı araç seçeneklerimizden dilediğinizi kiralama imkanına da sahipsiniz.